Worki filtracyjne producent

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w strony worków filtracyjnych z bogatych tematów a o innym wymiarze i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszelkiej gałęzi przemysłu, w którym jest problem z nieczystym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Bardzo rozpowszechnione - filtry modułowe, które używane są najczęściej w części drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra pełnią swoją rolę i przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej możliwości posiadamy również wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy również niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do suchych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z racje na bliską sieć mają silną przestrzeń filtracyjną.

Dużo niebezpieczna gama proponowanych odpylaczy ułatwia nam dobry dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej wiedz o własnej ofercie można otrzymać na własnej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas dania odpylające są proste w klasie przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej głowie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w okresie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.