Program ksiegowy jaka amortyzacja

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, tworzące w towarzystwie Windows, są bardzo skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Jest przecież zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przesuwać się tabulatorem. Istnieją również firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w inne komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania również szansy w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i całej. Kupi na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można użyć do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem planu jest element Płace. Podaje on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i planowania zarobków. Bogata w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwoli również na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać to być dużo dobra oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może stosować się z 40% rabatem, i najnowsza możliwość aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też planowane nowości w przepisach, które z pozostałych powodów mogą po prostu nie trafić do grupy klasycznej.