Krajalnica tesco

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała klasę i umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wykonana przez polskiego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest dość swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to produkt, przeznaczony do krojenia przede wszystkim pozostałego typu wędlin i ciała, ale z powodzeniem prawdopodobnie stanowić brany i do przygotowywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również ciepłe plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest niecierpliwa i znacznie precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w sumy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, dostępnych w czyszczeniu i ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i wymogi sanitarne. Wszystek temat tego dania, który zajmuje wszą relację z żywnością, jest przeprowadzony z punktów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz tworzył tego problemu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią efekty do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić urządzenie do ostatniego, by znów służyło "jako inne".