Ekran dotykowy do tabletu manta

GASTRO POS jest programem, który kupi na mocną i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo prosty organizm na zbycie gastronomicznym cieszy się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w pozycji kelnerom a tym samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i długich szkoleń, a bardzo ciężka forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, wymieszana z pełną gamą funkcji, bardzo dobra sprawdzi się w nie tylko w małym, pojedynczym lokalu, a także w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi szczególnie elastycznym systemem, jaki zdobędziemy na rynku. W relacji od profilu lokalu, albo stanowi to bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najpoważniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się naszych pracowników do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy kiedy również owocu jaki tworzy. W relacji od miejsca, można również ustalić widok opcji tak, żebym stanowił on dobrany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest dojazd do każdych możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do jednych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z systemami hotelowymi i urządzeniami do ćwiczeń specjalnych.